تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

سربازان گمنام ولایت - جشن تولد کروبی در کنار نزدیکانش + عکس
آنچیزهایی که امروزه باید بدانیم

جشن تولد کروبی در کنار نزدیکانش + عکس

یکشنبه 17 مهر 1390 11:23 ق.ظ

نویسنده : سرباز فدایی
ارسال شده در: سیاسی ،

مهدی کروبی شب گذشته به جمع خانواده و نزدیکانش رفت و چندین ساعت به شب نشینی با آنان پرداخت.

به نقل از جهان، آنچنان که محمدحسین کروبی، پسر شیخ در صفحه فیس بوک خود نوشته است: شب گذشته در منزل من همزمان با شب تولد پدرم به مناسبت ورود دخترم به دانشگاه با حضور مادر و برادرانم مهمانی گرفته بودیم. اتفاق جالب اینکه هنگام صرف شام زنگ منزل به صدا در آمد و ماموری از آن سوی آیفون گفت "آقای کروبی رو آوردیم". عملا باورکردنی نبود و خوشحال شدیم که پدر را سر زده آورده بودند.

وی سلامت پدرش را "خیلی خوب" توصیف کرده و نوشته است: از حال ایشان پرسیدیم و گفتند چند شب قبل مرا به یک مرکز درمانی برای چکاب بردند و تقریبا یک چکاب کامل صورت گرفته است.


مهدی کروبی ماه گذشته هم با اعضای خانواده اش دیدار کرده بود.

دیدارها و ملاقات های شیخ و شب نشینی های او با خانواده و نزدیکانش در حالی است که رسانه های اپوزیسیون همواره مدعی اند که آنها نه در حبس خانگی که زندانی اند و محافظان او اجازه هیچ ملاقات و دیداری را به او نمی دهند.

البته پسر کروبی در نوشته خود این را هم عنوان کرده است که "مسئولین جدید امنیتی که به تازگی منصوب و پدرم به اینها تحویل داده شده است، قول دادند که وضعیت پدرم بهتر شود و طی ۱۰ روز آینده ایشان را به منزلی در منطقه شمیران منتقل کنند. همچنین قول دادند که هفته ای یک بار اعضای خانواده به صورت چرخشی با پدر ملاقات نمایند."
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: مهدی کروبی ، جشن تولد کروبی در کنار نزدیکانش + عکس ، جشن ، تولد ، کروبی ، در ، کنار ، نزدیکانش ، + ، عکس ،
آخرین ویرایش: - -