تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

سربازان گمنام ولایت - "کسری بودجه دولت" تایید شد
آنچیزهایی که امروزه باید بدانیم

"کسری بودجه دولت" تایید شد

سه شنبه 22 آذر 1390 10:56 ق.ظ

نویسنده : سرباز فدایی
ارسال شده در: سیاسی ،


معاون حقوقی و پارلمانی دیوان محاسبات تصریح کرد:‌ پیش‌بینی ما این است که با توجه به روند پیش‌رو، دولتمردان نمی‌توانند تا پایان آذر هم لایحه بودجه سال ۹۱ را تقدیم مجلس کنند.معاون حقوقی و پارلمانی دیوان محاسبات کشور، "کسری بودجه" دولت در سال جاری را تأیید کرد و گفت که پیش‌بینی می‌شود در ۶ ماه دوم سال هم متأسفانه کسری بودجه وجود داشته باشد.

حمید تیموری معاون حقوقی و پارلمانی دیوان محاسبات کشور در گفت‌وگو با فارس با اشاره به آمادگی این دیوان برای ارائه گزارش تفریغ بودجه گفت: دیوان در تلاش است که گزارش تفریغ بودجه ۶ ماه اول سال جاری را قبل از تقدیم لایحه بودجه سال آینده کل کشور به مجلس تقدیم کند.

وی در همین زمینه افزود: دولت بر اساس قانون باید ۱۵ آذرماه جاری لایحه بودجه سال آینده را به مجلس تقدیم می‌کرد که این کار را نتوانست انجام دهد و لایحه بودجه هم‌اکنون در کمیسیون‌های دولت مطرح است.

معاون حقوقی و پارلمانی دیوان محاسبات تصریح کرد:‌ پیش‌بینی ما این است که با توجه به روند پیش‌رو، دولتمردان نمی‌توانند تا پایان آذر هم لایحه بودجه سال ۹۱ را تقدیم مجلس کنند.

تیموری ادامه داد: البته دیوان محاسبات تلاش دارد که تا اوایل دی ماه سال جاری گزارش تفریغ بودجه ۶ ماه نخست سال 90 را تقدیم مجلس شورای اسلامی کند.

به گفته وی، دولت در ۶ ماه ابتدای سال جاری کسری بودجه داشته و پیش‌بینی می‌شود که در ۶ ماه دوم سال هم متأسفانه کسری بودجه وجود داشته باشد.


دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: کسری بودجه ، دولت ،
آخرین ویرایش: - -