تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

سربازان گمنام ولایت - مشایی همچنان خواب ریاست جمهوری می‌بیند!
آنچیزهایی که امروزه باید بدانیم

مشایی همچنان خواب ریاست جمهوری می‌بیند!

سه شنبه 11 بهمن 1390 01:11 ب.ظ

نویسنده : سرباز فدایی
ارسال شده در: سیاسی ،
  


با این روند آقای احمدی نژاد تمام اعتبار سیاسی ، خانوادگی و علمی خود را پای کسی ذبح می کند که نباید می کرد.

دولت و جریان انحرافی در انتخابات دخالت دارند و ما برای این مساله نشانه های قطعی و مسلم داریم و باخبریم از این بی تقوایی ها و بی مهری هایی که در حق انقلاب صورت می گیرد.

حجت الاسلام حسن نوروزی عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پر واضح است که تغییر و تحولات مسئولین مالی و سیاسی در استانها و شهرستانها با هدف کمک به کسانی صورت گرفته  و می پذیرد که بتوانند نیروهای حامی کسی را که به ریاست جمهوریآینده می اندیشد به مجلس بفرستند.

عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی تاکید کرد: دولت و جریان انحرافی در انتخابات دخالت دارند و ما برای این مساله نشانه های قطعی و مسلم داریم و باخبریم از این بی تقوایی ها و بی مهری هایی که در حق انقلاب صورت می گیرد.

دبیر کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور خاطرنشان کرد: دولت سعی دارد تا جایی که می تواند نیروهای ضعیف خود را به شکل فله ای وارد مجلس کند تا بعدا بتواند کاندیدای مورد نظر خود را به عنوان رییس جمهور دوره یازدهم معرفی کند و از همین رو سعی دارد حامیانش را به مجلس بفرستد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: دولتی ها و شخص آقای احمدی نژاد اشتباهی استراتژیک را مرتکب می شوند و حمایتهای مکرر او ازمشایی اصلا معنا ندارد و توجیهی ندارد که از مشایی در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید میراث فرهنگی تمجید کرده است.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی افزود: با این روند آقای احمدی نژاد تمام اعتبار سیاسی ، خانوادگی و علمی خود را پای کسی ذبح می کند که نباید می کرد.

وی در خاتمه تاکید کرد: مشایی همچنان دارد خواب ریاست جمهوری یازدهم را می بیند.

منبع: عصرایران به نقل از اعتدال
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: مشایی ، احمدی نژاد ، ریاست جمهوری ،
آخرین ویرایش: - -