تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

سربازان گمنام ولایت - مرد شماره یك دفتر مشایی كیست؟
آنچیزهایی که امروزه باید بدانیم

مرد شماره یك دفتر مشایی كیست؟

شنبه 19 فروردین 1391 11:08 ق.ظ

نویسنده : سرباز فدایی
ارسال شده در: سیاسی ،


یكی از اعضای دفتر رییس جمهور را با توجه به فعالیت زیادی كه دارد می توان به عنوان مرد شماره یك دفتر رییس جمهور نامید.

به گزارش خبرنگار دولت باشگاه خبرنگاران، همایون حمیدی مرد شماره یك اسفندیار رحیم مشایی در دفتر رییس جمهور است.

وی اوائل دولت نهم از سوی مشایی به عنوان مدیر كل دفتر كارآفرینی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری منصوب شد و این تازه آغازی برایهمایون حمیدی بود تا حكم گرفتن از مشایی و احمدی نژاد را در جایگاه های دیگری تجریه كند.

همایون حمیدی كه توانسته بود در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری توانایی های خود را به مشایی اثبات كند، توانست برای بار دوم نیز حكم جدیدی از مشاور رییس جمهور بگیرد.

دی ماه 86 بعد از آنكه مشایی حكم رییس مركز ملی مطالعات جهانی شدن را از احمدی نژاد گرفت، همایون حمیدی را به سرپرستی معاونت اجرایی مركز ملی جهانی شدن منصوب كرد.

 

همچنین همایون حمیدی 3 اسفند 88 به عنوان دبیر كمیسیون بررسی اعطای نشان‏های دولتی از سوی رییس دفتر احمدی نژاد منصوب و تنها چند روز بعد از آن یعنی 17 اسفند ماه 88 با حكم  مشایی معاون هماهنگی، پیگیری های ویژه و خدمات مدیریت دفتر رییس جمهور شد.

بر اساس این گزارش همایون حمیدی دی ماه 89 با حكم مشایی ابتدا به عضویت شورای راهبری مكاتبات و فناوری اطلاعات ریاست جمهوری درآمد و تنها چند روز بعد به عنوان عضو كمیته موارد خاص رسیدگی به درخواستهای مردمی ریاست جمهوری منصوب شد.

در همین حال بهمن ماه 89 همایون حمیدی از سوی رییس جمهور به عنوان سرپرست سازمان ملی جوانان منصوب شد و بعد از آن همزمان با بركنار كردن پرویز كرمی سرپرستی خبرگزاری برنا را نیز بر عهده گرفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران رییس جمهور بعد از ادغام سازمان ملی جوانان با تربیت بدنی نیز همایون حمیدی را به عنوان  دبیر شورای عالی جوانان منصوب كرد.

داشتن همزمان چندین مسئولیت در ریاست جمهوری و دفتر رییس جمهور نشان می دهد همایون حمیدی مرد شماره یك دفتر رییس جمهور است.دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: مشایی ، احمدی نژاد ، همایون احمدی ، دفتر ، ریس جمهور ، مرد ، شماره 1 ،
آخرین ویرایش: - -