تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

سربازان گمنام ولایت - مجری شبكه 5 ممنوع التصویر شد +عکس
آنچیزهایی که امروزه باید بدانیم

مجری شبكه 5 ممنوع التصویر شد +عکس

شنبه 3 تیر 1391 11:15 ق.ظ

نویسنده : سرباز فدایی
ارسال شده در: گوناگون ،مجری استقلالی تلویزیون برای خودش مساله درست کرد.
 بانی فیلم: ماجرا از جمعه 11 خرداد امسال در شبكه تهران آغاز شد. زمانی كه محمد رویانیان، مدیر عامل تیم فوتبال پرسپولیس در واكنش به سؤالات مهدی واعظی، مجری برنامه«ورزش از نگاه پنج» به شدت عصبانی شد و او را «بچه جان» خطاب كرد. 

در این برنامه، رویانیان به واعظی كه درباره صحبت‌های انتقادی علی پروین سؤال می‌كرد، به تندی گفت: «بچه‌جان، تو مدیریت من را زیر سؤال می‌بری؟ من به اندازه سن تو در این كشور خدمت كردم و مدیر بودم.» او همچنین گفت: «این چه وضع سؤال پرسیدن است؟ چه كسی شارژت كرده كه این‌طور سؤال می‌پرسی». 
 
 همین اتفاق منجر به اعتراض‌های شدید رویانیان به مدیریت شبكه تهران شد و سعید مقیسه مدیر جدید این شبكه نیز كه به تازگی سكان مدیریت این شبكه را در دست گرفته، برای جلوگیری از هرگونه جنجال و حاشیه‌سازی، حكم به تعلیق موقت واعظی داده است. 

بر همین اساس، این گوینده تا اطلاع ثانوی ممنوع‌التصویر شده است و هفته گذشته نیز، دو مجری دیگر برنامه «ورزش از نگاه پنج» را اجرا كردند. 

واعظی از جمله مجریان شبكه تهران است كه از اواخر دهه 80 به جمع برنامه‌سازان این شبكه پیوست. در كارنامه او اجرای برنامه‌های «با ما اینجا» و «صبح بخیرتهران» دیده می‌شود. 

گفته می‌شود این مجری یك طرفدار متعصب تیم استقلال است و مواجهه او با رویانیان، تا حدود زیادی از همین مسئله نشأت گرفته و برای او دردسرساز شده. 

البته گویا این ممنوع‌التصویری بیشتر برای آن است تا آبها از آسیاب بیفتد تا زمینه برای حضور مجدد این مجری جوان فراهم شود. دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: ممنوع التصویر ، رویانیان ، مهدی واعظی ، استقلال ، پرسپولیس ، پیروزی ، تیم ، شبکه ، پنج ، 5 ، مجری ، ورزش ، عکس ، برنامه ، زنده ، سردار ،
آخرین ویرایش: - -