تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

سربازان گمنام ولایت - مرجان محتشم :مثل برخی برای ماندگاری تن به روابط نامشروع ندادم
آنچیزهایی که امروزه باید بدانیم

مرجان محتشم :مثل برخی برای ماندگاری تن به روابط نامشروع ندادم

یکشنبه 11 تیر 1391 10:40 ق.ظ

نویسنده : سرباز فدایی
ارسال شده در: اجتماعی ،

ایران نیوز24:مرجان محتشم بازیگر سینما و تلویزیون ،درباره ابزار ماندگاری یك بازیگر در عرصه سینما اظهار داشت: كسانی در سینمای ایران قدرت كاذب بدست آوردند كه لیاقت ماندن در این عرصه را نداشتند و برخی كه مردم دوستشان دارند از صحنه حذف می شوند در واقع یكسری قربانی ماندگاری گروه دیگر می شوند.


به گزارش خبرگزاری ایران نیوز24،محتشم با بیان اینكه من نان موقعیتم را نخوردم افزود: من در اوج موقعیت كاری ام در مصاحبه های مكرر بیان كردم كه به صورت مداوم كار نخواهم كرد، به دلیل اینكه به هر قیمتی حاضر نیستم در عرصه سینما باشم با اینكه عاشق كارم هستم.

محتشم تاكید كرد: محبوبیت بین مردم چیزی نیست كه بتوان به راحتی آن را بدست آورد ولی متاسفانه برخی ستارگان به دلیل ابزار شدن و ارتباطات غیراخلاقی كه باعث شرمندگی و تاسف است محبوب شدند كه به اعتقاد من این محبوبیت نیست.

وی ادامه داد: چرا مرجان محتشم به عنوان یك بازیگر بدون حاشیه و كسی كه اكثریت مردم از هر قشر و تیپی اعم از جامعه مذهبی و یا جامعه مدرن و ... قبولش دارند و باید به خاطر اعتقاد به خدا و نپذیرفتن یكسری روابط غیراخلاقی از جامعه هنر حذف شوند و انگ مغرور بودن را بخورد؟!

محشتم افزود: من از مرجان محتشم بودن ضربه خوردم زیرا برای من پارامتر های اخلاقی مهم تر از هر موضوع دیگری است حتی به قیمت 8 سال سكوت و مدت ها جدایی از كاری كه دوستش داشته باشم و به خاطر این دل آزردگی ها حاضر به ادامه فعالیت در عرصه سینما با این وضعیت نیستم.

بازیگر سریال «پس از باران» ادامه داد: همانطور كه گفتم جایی برای كسانی كه بخواهند با اعتقاد به خدا در عرصه ی سینما فعالیت سالم داشته باشند نیست و متاسفانه برعكس كسانی كه تن به ارتباطات نامشروع می دهند در این عرصه بالا می روند.

وی با بیان اینكه این روزها با یك بیماری دست و پنجه نرم می كند درباره شرایط بیمه خود گفت: من حتی در حال حاضر یك دفترچه بیمه هم ندارم و اكنون با این شرایط گاهی از طریق طراحی داخلی ساختمان امرار معاش می كنم و از طرفی حتی نوشته های من هم به دلیل مرجان محتشم بودن چاپ نمی شود.

 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: رابطه نا مشروع ، مرجان ، محتشم ، تجاوز ، فحشا ، فساد ، مافیا ، سینما ، مشهور ، مبتذل ،
آخرین ویرایش: - -