تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

سربازان گمنام ولایت - بازداشت فائزه هاشمی و سرنوشت مبهم ریش سعید قاسمی
آنچیزهایی که امروزه باید بدانیم

بازداشت فائزه هاشمی و سرنوشت مبهم ریش سعید قاسمی

دوشنبه 3 مهر 1391 01:24 ب.ظ

نویسنده : سرباز فدایی
ارسال شده در: گوناگون ،

حاج سعید قاسمی که وعده داده بود اگر فائزه هاشمی به زندان رفت، ریشش را می‌تراشد حالا می‌گوید که تکلیف این ماجرا را در یک جمع دانشجویی روشن می‌کند.

به گزارش فارس، فائزه هاشمی شب گذشته دستگیر و به اوین منتقل شد؛ اما دستگیری فائزه یک حاشیه هم داشت و آن وعده‌های متقابل حاج سعید قاسمی و آیت‌الله آملی لاریجانی بود که هر دو در جمعی دانشجویی مطرح شده بود. 
 
ماجرا از آنجا شروع شد که بعد از صدور حکم هشت ماه زندان و 60 ضربه شلاق برای عامل اهانت به فائزه هاشمی، در اسفند ماه سال 90 سعید قاسمی در در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اگر چنین حکمی را برای فائزه هاشمی بریدند و نصف روز این خانم در زندان بود من ریشم را می تراشم! 
 
اما آیت‎الله صادق آملی لاریجانی هم چندماه پس از سخنان حاج سعید در سیزدهمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‎‎های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‎‎های سراسر کشور در واکنش به سخنان وی گفت: «شنیده‎ام یکی از دوستان بیان داشته است که اگر نیم‎روز فلانی را به زندان بیندازند، ریشش را خواهد تراشید. من به آن عزیز می‎گویم که مطمئن باشید چند وقت دیگر که محاسنتان بلند‎تر می‎شود، قطعا باید همه آن‎‎ها را بتراشید!» 
 
بعد از دستگیری فائزه هاشمی با سعید قاسمی تماس گرفتیم تا نظر او را درباره این بازداشت جویا شویم اما وی تاکید داشت که گفت‌وگوی تلفنی انجام نمی‌دهد. با این همه بعد از اصرار ما و یادآوری پاسخ آملی لاریجانی گفت: در وقت مقتضی جواب ایشان را در یک جمع دانشجویی می‌دهم.دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: فائزه هاشمی ، ریش ، لاریجانی ، اوین ، زندان ، دستگیری ، دادگاه ، سعید قاسمی ، دانشجویی ، بسیج ،
آخرین ویرایش: - -