تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

سربازان گمنام ولایت - سرنوشت نامعلوم یك دختر جوان
آنچیزهایی که امروزه باید بدانیم

سرنوشت نامعلوم یك دختر جوان

سه شنبه 4 مهر 1391 01:46 ب.ظ

نویسنده : سرباز فدایی
ارسال شده در: اجتماعی ،

با گذشت 13 ماه از ناپدید شدن مرموز دختر جوان، پلیس برای رازگشایی از سرنوشت او از مردم درخواست كمك كرد. 

به گزارش جام جم از پایگاه اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران، هفتم شهریور سال گذشته زنی با مراجعه به كلانتری 138 جنت‌آباد به مأموران اعلام كرد، دختر بیست و پنج ساله‌اش به نام لیلا بیست و هشتم مرداد سال 90 از منزل خارج شده و دیگر بازنگشته است. 
 
با تشكیل پرونده مقدماتی و به دستور دادیار شعبه پنجم دادسرای جنایی تهران، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 
 
با ارجاع پرونده به اداره یازدهم، كارآگاهان در تحقیقات از اعضای خانواده لیلا دریافتند كه وی با اعضای خانواده‌اش دچار اختلاف بوده و آخرین‌بار، سی‌ویكم مرداد با خواهر بزرگ‌تر خود تماس تلفنی داشته و از آن زمان به بعد هیچ‌گونه اطلاعی از وی در دست نیست. 
 
در ادامه رسیدگی به پرونده و با شناسایی یكی از دوستان نزدیك لیلا، كارآگاهان به تحقیق از این زن جوان به نام ستاره پرداختند. براساس اظهارات ستاره، مشخص شد سی‌ویكم مرداد آنها با یكدیگر قرار داشته‌اند، اما لیلا در محل قرار حاضر نمی‌شود و وقتی ستاره با تلفن همراه او تماس گرفته، لیلا پاسخگوی تماس‌های ستاره نبوده است. 
 
سرهنگ كارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به شواهد و قرائن به‌دست آمده، كارآگاهان به تحقیق از مراكز درمانی، پزشكی‌قانونی و... پرداختند؛ اما به نتیجه‌ای نرسیدند؛ به‌همین دلیل به درخواست خانواده دختر گمشده و به دستور دادیار پرونده، دستور انتشار تصویر وی صادر شده است. 
 
از تمامی شهروندان كه موفق به شناسایی صاحب تصویر شوند و اطلاعی درخصوص سرنوشت وی دارند، درخواست می‌شود اطلاعات خود را با شماره تماس‌های 51055511 و 51055611 در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: دختر ، فراری ، گمشده ، آگاهی ، پلیس ،
آخرین ویرایش: - -