تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

سربازان گمنام ولایت - برادرخوانده های خواننده هتاک همکاری زیرزمینی خود با حلقه ناتوی فرهنگی را علنی کردند + سند
آنچیزهایی که امروزه باید بدانیم

برادرخوانده های خواننده هتاک همکاری زیرزمینی خود با حلقه ناتوی فرهنگی را علنی کردند + سند

چهارشنبه 20 دی 1391 11:00 ق.ظ

نویسنده : سرباز فدایی
ارسال شده در: سیاسی ، اجتماعی ،
این حلقه که از سال 89 به همکاری با خواننده مرتد مشغول است در فیس بوک پرده از همکاری اش با حلقه ناتوی فرهنگی شاخه خارج از کشور برداشته است. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران، "مهدی موسوی" پدر خوانده حلقه ما شریم و" فاطمه اختصاری " از حامیان شاهین نجفی که در قالب فعالیت های به اصطلاح ادبی و تشکیل حلقه های اجتماعی هتاکین ، کمک شایانی به هجمه به اعتقادات و باورهای دینی مردم می کنند، سرانجام از روابط پنهان خود با حلقه ناتوی فرهنگی شاخه خارج از کشور پرده برداشته اند. 


این حلقه که  بسیاری از کتاب‌هایشان  توسط وزارت ارشاد برای چاپ در ایران نامناسب تشخیص داده شده و ممنوع می‌باشد با گردآوری یک مجموعه به اصطلاح ادبی شامل برخی از آثار خود در شبکه اجتماعی بیگانگان به تبلیغ زیرزمینی خرید آن برای کاربران داخل کشور اقدام کرده اند.


پایگاه اینترنتی "ن_ك " که با معرفی عوامل ضد انقلاب و مساله دار در حوزه های مختلف نویسندگی از جمله شعر ، داستان ، نمایشنامه و ... فعالیت می کند چند وقتی است که با استفاده از سیستم بانکی داخل کشور محصولات  خود را به فروش می رساند! این سایت  شماره حساب خانمی با نام  ( مهشاد . م ) دریکی از شعب  بانک پاسارگاد را معرفی کرده است.

افرادی چون" سپیده حریری" و " آزاده دواچی" از فمنیست های مرتبط با جنبش های زنان فعال در فتنه 88 و مهره های سوخته فتنه و مرتبط با سازمان اطلاعاتی امریکا به مانند  " مهدی خلجی "  و " ابراهیم نبوی " از جمله نویسندگان دائمی این سایت هستند.

حمایت و تبلیغ از مراکز انتشاراتی مقابل نظام نیز ازجمله فعالیت های این سایت است ."ترویج ابتذال و انحراف‌های اخلاقی ، ارج نهادن به مسائل جنسی و تبلیغ اعمال غیراخلاقی ، ترویج عشرت‌ طلبی و تهیج احساسات شهوانی؛ بی‌هویت کردن نسل جوان، ترویج عقاید نیهلیستی و عادی‌سازی روابط نامشروع؛اهانت به نهادهای حکومتی و ارکان نظام جمهوری اسلامی؛توهین و تهمت به مقدسات، ارزش‌های دینی و اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم‌السلام)؛ " همگی گوشه ای از تلاش های برخی مراکز انتشاراتی تبلیغ شده در این سایت از جمله نشر "چشمه " است که در گذشته توسط مراکز مسئول کشور منحل اعلام شد .

این پایگاه اینترنتی همچنین با ارائه لینک های ارتباطی با سامانه های مرتبط با فتنه گران برای دور زدن فیلترینگ و فعالیت در شبکه های اجتماعی ضد انقلاب راهکار ارائه می دهد.

گفتنی است چندی پیش رادیو ضد انقلابی" فردا " که به بهانه معرفی مجله های هفتگی به تبلیغ و آموزش راهکارهای فرار از سیستم نظارتی بر کتب داخلی کشور با هدف آلودگی جوامع ایرانی به تفکرات غیر اخلاقی و غیر دینی می پردازد، با معرفی و تبلیغ این سایت تلاش قابل توجهی برای جذب مخاطب بیشتر برای این پایگاه اینترنتی کرده بود.
ادامه اقدامات ضد فرهنگ عمومی این حلقه را می توانید در مطالب مرتبط این خبر به همراه عکس و سند مشاهده نمایید.دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: مهدی موسوی ، شاهین نجفی ، فاطمه اختصاری ، ناتوی فرهنگی ، پست مدرن ، عکس ، فیس بوک ،
آخرین ویرایش: - -